Saradnja

Naša firma je u stalnoj potrazi za kvalitetnim kadrom u oblasti projektovanja i realizacije informacionih sistema i aplikativnih softvera. Posebno smo zainteresovani za saradnju sa stručnjacima koji su završili ETF ili FON.

Našim budućim saradnicima/partnerima nudimo rad na izazovnim projektima za strane klijente. Ukoliko želite više od toga, povremeno imamo upražnjene pozicije za rad sa punim radnim vremenom, redovnom platom i bonusima, jasnu viziju napredovanja, vrhunske uslove rada na izvanrednoj lokaciji blizu centra grada. Konstantne treninge i mogućnosti za usavršavanje. Prijatnu atmosferu u radu u mladom i stručnom timu.

ASP.NET Developer

Opis posla

  • Razvoj web aplikacija prema definisanim zadacima za inostranog klijenta
  • Rad sa MS SQL bazom podataka
  • Komunikacija sa članovima tima, kako u kancelariji tako i na udaljenim lokacijama. Komunikacija sa domaćim i stranim partnerima

Uslovi

  • Univerzitetska diploma ETF, FON ili sličnog računarskog fakulteta
  • Minimum 3 godine iskustva programiranja ASP.NET i MS SQL
  • Odlično poznavanje T-SQL jezika i iskustvo u radu sa MS SQL bazom podataka
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Sposobnost rada u timu

Potrebne veštine

  • Iskustvo u ASP.NET MVC razvoju
  • Iskustvo u radu sa JavaScript bibliotekama (jQuery, ExtJS, Angular etc.)

Ako smatrate da imate tražena znanja pošaljite portfolio firme ili vaš CV na engleskom ili srpskom jeziku na office@fidijaprojekt.co.rs

Front-End Developer

Opis posla

  • Sposobnost u razvoju front-end arhitekture koja se može integrisati u aplikacije razvijene u ASP.NET-u
  • Brz i efikasan razvoj prototipova/modela po potrebi

Uslovi

  • Minimum 3 godine iskustva u front-end razvoju
  • Odlično poznavanje HTML5, CSS3, JavaScript i jQuery
  • Iskustvo u optimizaciji za browsere: Chrome, Firefox, Safari, Opera, i Internet Explorer

  • Iskustvo u responsive / adaptive dizajnu
  • Iskustvo u korišćenju source control systema kao što su SVN i Git
  • Iskustvo u front-end razvoju za mobilne uređaje
  • Iskustvo sa JavaScript bibliotekama kao sto je ReactJS